Нагородження переможців І етапу Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Медична біологія»

10.12.2020

10 грудня 2020 року відбулося нагородження переможців І етапу Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Медична біологія» серед студентів Навчально-наукового медичного інституту, яка відбулася 03 грудня 2020 року в онлайн-форматі.

Модераторами проведення олімпіади були завідувач кафедри загальної медицини, к.мед.н., доцент Гірін Л.В. та доцент кафедри загальної медицини, к.біол.н. Полковенко О.В. Студенти активно взяли участь та продемонстрували непересічні знання з цієї навчальної дисципліни. 12 студентів, серед яких було 3 іноземні студентки, стали переможцями, набравши максимальну кількість балів.

Проректор із науково-педагогічної діяльності, д.пед.н., професор Мартиненко Світлана Миколаївна та директор Навчально-наукового медичного інституту, к.мед.н. Павловська Марина Олександрівна привітали переможців і побажали їм перемоги на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади, а також подальших здобутків на шляху їх наукового зростання.

22 05/2021
Зустріч