Онлайн - лекція «Взаємозвязок теорії ордерної системи грецької та римської класики з розв’язанням задач архітектурного проектування» професора, архітектури Авдєєвої М.С

19.10.2020

Онлайн-лекція «Взаємозвязок теорії ордерної системи грецької та римської класики з розв’язанням задач архітектурного проектування» професора, архітектури М.С. Авдєєвої — архітекторка, кандидатка наук, доцентка. Брала безпосередню участь у розвитку архітектури на території України. З легкістю розповіла про генплани м. Києва, конкурси на реконструкцію вул. Хрещатик, створення клубів, пам’ятників. Досконало знає архітектуру не лише в теорії, а й на практиці. Марина Самуїлівна тримає руку на пульсі сучасних процесів і знає, що відбувається в світі архітектури сьогодні з перших вуст, а не книжок.

19 жовтня 2020 року студенти I курсу денної форми навчання факультету будівництва та архітектури Київського міжнародного університету взяли участь у відкритій онлайн-лекції на тему: «Взаємозв'язок теорії ордерної системи грецької та римської класики з розв'язанням задач архітектурного проєктування» з дисципліни «Теоретичні та методичні основи архітектурного проєктування». Лекцію провела відома викладач історії архітектури Авдєєва Марина Самуїлівна (професор кафедри основ архітектури, містобудування та дизайну Національного авіаційного університету).

Організатори лекції – доцент М.В. Бутик (декан факультету будівництва та архітектури) і доцент О.В. Чемакіна (завідувач кафедри будівництва та архітектури, кандидат архітектури).

Мета зустрічі — познайомити студентів із багатою історією грецької та римської архітектури, архітектурними формами та стилями, класичними архітектурними ордерними системами, культовими й архітектурно-композиційними центрами давньогрецького міста.

Першокурсники з цікавістю сприймали нову інформацію, жваво обговорювали проблеми архітектури сьогодення, ставили багато цікавих питань щодо архітектурного проєктування, адже зміст архітектурної професії змінюється відповідно до розвитку суспільства, відбиваючи об'єктивні потреби суспільного виробництва, прогрес культури, науки і техніки.

Ми маємо велику впевненість, що цей чималий десант молодих архітекторів Київського міжнародного університету зосередить свою увагу на перспективних розробленнях і проєктах для майбутнього нашої країни. Висловлюємо щиру подяку Авдєєвій Марині Самуїлівні за співпрацю!

22 05/2021
Зустріч