Майстер-клас із професором архітектури Авдєєвою Мариною Самуїлівною

19.10.2020

19 жовтня 2020 року студенти I курсу факультету будівництва та архітектури  Київського міжнародного університету прийняли участь у відкритій лекції на тему: «Взаємозв'язок теорії ордерної системи грецької та римської класики з розв'язанням задач архітектурного проєктування» з дисципліни «Теоретичні та методичні основи архітектурного проєктування». Лекцію провела знана викладач історії архітектури Авдєєва Марина Самуїлівна (професор кафедри основ архітектури, містобудування та дизайну).

Організатори лекції – доцент Бутик М.В. (декан факультету будівництва та архітектури) та доцент Чемакіна О.В. (завідувач кафедри будівництва та архітектури, кандидат архітектури).

Метою лекції було познайомити студентів з багатою історією грецької та римської архітектури, архітектурними формами та стилями, класичними архітектурними ордерними системами, культовими та архітектурно-композиційними центрами давньогрецького міста.

Першокурсники з цікавістю слухали нову інформацію та жваво обговорювати проблеми архітектури сьогодення, задавали багато питань щодо архітектурного проєктування, адже зміст архітектурної професії змінюється з розвитком суспільства, відбиваючи об'єктивні потреби суспільного виробництва, прогрес культури, науки і техніки.

Ми маємо велику впевненість, що цей чималий десант молодих архітекторів Київського міжнародного університету зосередить свою увагу на перспективних розробках та проєктах для майбутнього нашої країни.

Висловлюємо подяку Авдєєвій Марині Самуїлівні за співпрацю!

Бажаємо міцного здоров 'я та успіхів!