Професійний тренінг на базі факультету будівництва та архітектури КиМУ за участю провідної компанії "Капарол Україна"

10.12.2020

У межах Всеукраїнського молодіжного архітектурно-художнього фестивалю «Золотий перетин 2020-2021», започаткованого кафедрою будівництва та архітектури КиМУ відбувся тренінг за участю провідної компанії "Капарол Україна". На тренінг було запрошено студентів коледжу та університету за напрямами підготовки: архітектура та містобудування; будівництво та цивільна інженерія; викладачі та всі охочі.

Бренд Caparol належить міжнародному концерну Deutsche Amphibolin Werke (Німецькі Амфіболінові Заводи - DAW SE), що має історію у понад 125 років. В Україні бренд представлений дочірнім підприємством «КАПАРОЛ УКРАЇНА» і виробництвом ТОВ «КАПАРОЛ ДНІПРО». Штаб-квартира концерну знаходиться у північному регіоні Оденвальд (Німеччина). Починаючи з часу свого заснування в 1895 році, сімейне підприємство DAW SE безперервно сприяє розвитку галузі. Уже понад століття концерн створює високоякісні, а часом і унікальні рішення для оформлення фасадів та інтер’єрів.

Мета таких заходів – підвищити професійний рівень молодих фахівців, залучити їх до практичної діяльності у сфері архітектури, дизайну, містобудування, будівництва та цивільної інженерії. Під час лекції-тренінгу студенти коледжу та університету були ознайомлені із практичним досвідом провідної компанії.

Організатор тренінгу Олексій Ничипорук і куратор проекту старший викладач кафедри будівництва та архітектури Ольга Шуваєва-Нечипорук наочно підтвердили, що саме у тісній взаємодії вищої освіти і виробництва, полягає шлях до розвитку та функціонування архітектурно-будівельної галузі.

08 06/2021
22 05/2021