Зустріч з продюсером Нового каналу Русланом Шадиєвим

22.11.2019

22 листопада 2019 р. студенти 1–3 курсів спеціальностей «журналістика», «аудіовізуальне мистецтво і виробництво» Навчально-наукового інституту журналістики, кіно і телебачення та Коледжу КиМУ (4 курс, спеціальність «журналістика») взяли участь у зустрічі з випускницею інституту 2012 року Катериною Бахаджаті та Русланом Шадиєвим - продюсером розважальних шоу Нового каналу («Хто проти блондинок», «Суперінтуїція» «Вар’яти» та ін.).

Організатор та модератор зустрічі - доцент О.Ф. Самойлов (директор інституту).

Під час зустрічі Катерина розповіла, що після тривалої роботи у друкованих ЗМІ та на телебаченні, нині вона проходить новий етап кар’єри, пов'язаний з роботою у PR відділі юридичної компанії, яка входить до Топ-30 рейтингу провідних юридичних компаній України.

Пан Руслан поділився зі студентами секретами знімального процесу розважальних шоу, розповів про «закулісся» телебачення, розказав про те, як створити привабливе резюме та успішно пройти кастинг.

Студенти цікавилися майбутнім телебачення, тим, як стати успішним інтернет-блоггером та іншими питаннями.

Наприкінці зустрічі було зроблено спільні фото, а також, студенти мали змогу поспілкуватися з гостями у неформальній обстановці.