Євроінтеграційна співпраця КиМУ з університетом Грузії

18.12.2019

18 грудня 2019 року Київський міжнародний університет відвідала делегація Коледжу Медіа та Телебачення Тбіліського державного університету ім. Іване Джавахішвілі у складі пана Зураба Ошхнелі (директор Коледжу) та пані Тінатін Аржеванідзе (продюсер) з метою налагодження співпраці з використанням різноманітних підходів, методів підготовки фахівців в межах наукового проекту «Аудіовізуальне мистецтво в аспекті сучасних комунікаційних концепцій».

Концепція співпраці з грузинськими колегами обговорювалась за участю віце-президента КиМУ професора Шумигори Л.І., проректора з іноземних мов професора Тіменко І.В., директора Навчально-наукового інституту журналістики, кіно і телебачення доцента Самойлова О.Ф. і стосувалась спільних програм з підготовки фахівців з аудіовізуального мистецтва та журналістики, обміну студентами, їх залучення до стажування у КиМУ (Україна) та Коледжі (Тбілісі), надання можливості отримати новий досвід роботи. У ході зустрічі гості відвідали Музей Київського міжнародного університету, Університетську телестудію, де щотижня студентами готується телепрограма «Студентський квиток», творчі заняття студентів спеціальності «сценічне мистецтво» в студентських театрах «Чайка» та «Ковчег» (майстерні професора Сомова Л.М., народний артист України та викладача Іллі Ткаченка), а також переглянули семестровий передпоказ відео робіт з режисури студентів 2-го курсу спеціальності «аудіовізуальне мистецтво та виробництво» (майстерня професора Дерюгіна В.І., заслужений діяч мистецтв України), що викликало велику зацікавленість і схвалення гостей.

Зустріч закінчилася підписанням Меморандуму про співробітництво, форм та шляхів його реалізації.