Випуск слухачів підготовчого відділення у КиМУ

01.06.2019

1 червня 2019 року в Київському міжнародному університеті відбувся випуск слухачів підготовчого відділення, свято, якого чекали не тільки випускники відділення, але й їх батьки та викладачі, які цілий рік вели їх по дорозі знань.

Урочистості відкрила проректор з доуніверситетської освіти, професор Рудаківська С.В., з привітанням від імені президента Київського міжнародного університету до присутніх звернулась проректор з наукової роботи професор Некряч А.І., яка побажала випускникам курсів успіхів у реалізації першого відповідального кроку у доросле життя, а саме, вступу до Коледжу та КиМУ, віри у власні сили, постійного прагнення до успіху.

У 2018-2019 н.р. на підготовчому відділенні КиМУ навчалися 240 слухачів, випускників 9-х та 11-х класів. За власним вибором вони отримали додаткові знання з таких дисциплін: українська мова та література, історія України, математика, біологія, хімія, географія, англійська мова та основи професійної майстерності.

Багаторічна практика роботи Центру довузівської підготовки Київського міжнародного університету показує, що випускники підготовчих курсів мають глибші знання і здебільшого краще складають іспити, ніж абітурієнти, які не проходять відповідну підготовку. До того ж вони швидше адаптуються до умов навчання в Університеті, Коледжі, краще можуть остаточно визначитися з майбутнім фахом.

Світлана Вікторівна висловила слова вдячності викладачам, хто був причетний до організації навчального процесу на підготовчому відділенні, науковцям Київського міжнародного університету за їх участь у наукових заходах підготовчого відділення протягом навчального року, а також висловила впевненість, що отримані знання стануть у нагоді під час проходження ЗНО.

15 викладачів взяли участь у церемонії вручення Свідоцтва слухача курсів та Рекомендації щодо зарахування випускників підготовчого відділення до складу студентів Коледжу та Університету КиМУ.

Свято пройшло в теплій дружній атмосфері, а театрально-музичні композиції, у виконанні студентів 1-го курсу Коледжу спеціальності «сценічне мистецтво» та слухачів підготовчого відділення, які планують вступати на цю спеціальність (керівник курсу «Основи професійної майстерності, викладач - Макеєнков П.С.), додали багато позитивних емоцій, оплесків.

Щиро вітаємо випускників підготовчого відділення з закінченням навчального року.
Двері Київського міжнародного університету та Коледжу КиМУ
відкриті для тих, хто готовий творити своє успішне майбутнє!