Візит студентів КиМУ до офісу СММ ОБСЄ в Україні

13.05.2019

13 травня 2019 року студенти 2 та 3 курсів спеціальності «міжнародні відносини» разом із завідувачем кафедри міжнародних відносин к.і.н., доц. Судак І.І. та доцентом кафедри міжнародних відносин, к.політ.н. Крупенею І.М. відвідали будинок Спеціальної Моніторингової Місії (СММ) ОБСЄ в Україні.

Зустріч проходила англійською мовою. Студентам була презентована загальна інформація про ОБСЄ, а також про діяльність Спеціальної Моніторингової Місії (СММ) ОБСЄ в Україні, яка почала свою роботу 21 березня 2014 року на підставі запиту від уряду України до ОБСЄ і консенсусного рішення всіх 57 країн-учасниць ОБСЄ.

Студенти мали змогу поспілкуватися з Головою Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні - Ертурулом Апаканом. Його виступ стосувався важливості даної місії, а також співпраці СММ ОБСЄ з іншими міжнародними організаціями з метою вирішення територіальних, гуманітарних та інших проблем в Україні. Ертурул Апакан зазначив: «…Наша організація працює задля стабільності, миру та демократії. Проведення політичного діалогу про спільні цінності та зустрічі, направлені на те, щоб зробити наш світ кращим місцем…»

Лекція була дуже пізнавальною для студентів, дала можливість їм зрозуміти принципи та важливість роботи Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ в Україні, викликала багато питань у студентів, на які вони отримали кваліфіковані відповіді. По закінченню зустрічі майбутні дипломати подякували пану Апакану за можливість такої корисної для них зустрічі та зробили з ним фото на пам’ять.