В Україні розпочинається робота з запровадження ВІМ-технологій в проектування та будівництво об’єктів

04.12.2019

4 грудня 2019 року відбувся знаковий захід з запровадження ВІМ-технологій в будівельній галузі, в якому взяли участь професор Омельяненко М.В. (д-р.техн.наук, завідувач кафедри будівництва та архітектури) та Сарган В. (студент факультету будівництва та архітектури). Організатор заходу - Український центр сталевого будівництва.

На зустрічі обговорювалися різні аспекти запровадження ВІМ-технологій в українську практику проектування, будівництва та експлуатації об’єктів: внесення змін до нормативно-правового забезпечення галузі, особливості застосування ВІМ-технологій при проектуванні об’єктів, взаємоузгодженість програмних продуктів при використанні ВІМ-технологій, закордонний досвід застосування ВІМ-технологій при проектуванні об’єктів, а також перший досвід застосування ВІМ-технологій при проектуванні об'єкта в Україні.

Представлена інформація викликала дуже жвавий інтерес серед фахівців будівельної галузі – проектувальників, інженерів.

Більш детальна інформація про захід за посиланням.

06 06/2020
11 03/2020