У гості до народних депутатів: студенти-правники відвідали Верховну Раду України

10.12.2019

Мабуть, усі українці знають, як виглядає будівля Верховної Ради України. Проте далеко не всім доводилось побувати усередині. 10 грудня 2019 року (у межах заходів присвячених Міжнародному Дню захисту прав людини) єдиний орган законодавчої влади України з екскурсією відвідали студенти 2 курсу Київського міжнародного університету та 3-4 курсів Коледжу КиМУ на чолі з доцентами Панфіловою Ю.М.(канд.юрид. наук, директор Юридичного інституту) та Сапаровою А.О. (канд.юрид.наук, завідувач кафедри публічно-правових дисциплін).

Під час екскурсії студенти на власні очі побачили сесійну залу, зону для брифінгу, синьо-жовтий прапор, який був внесений депутатами до сесійної зали Верховної Ради, картини, які прикрашають стіни приміщень уряду, зокрема, унікальну картину «Державотворення» знамениті кулуари Верховної Ради, балкон, звідки видно робочі місця народних депутатів, конференц-зала та багато іншого.

Завдяки професійному екскурсоводу студенти отримали значний масив корисної інформації, дізналися багато цікавих фактів з історії та сьогодення головного будинку Верховної Ради України, а також про роботу парламенту.

Наостанок, екскурсовод побажала студентам активно відстоювати свою громадянську позицію та залучатись до процесу законотворення.

22 05/2021
Зустріч