Лекція члена Міжнародного Конгресу Оральних Імплантологів у КиМУ

25.10.2019

Співпраця з міжнародними суб’єктами охорони здоров’я, знайомство із професійними досягненнями і використання їх у навчальному процесі є пріоритетним напрямком Київського міжнародного університету у підготовці лікарів, лікарів-стоматологів, фахівців з фармації.

25 жовтня 2019 року студенти 3-5 курсів Стоматологічного факультету зустрілися з членом Міжнародного Конгресу Оральних Імплантологів (International Congress of Oral Implantologists - ICOI), професором, доктором Антоніо Ф.- Коппел Гарсія (Dr. Antonio F.-Coppel Garcia, Spain), який виступив з лекцією на тему: «Використання кістково-пластичних матеріалів та техніка розщеплення кісткової тканини» (“Use of bone spreaders and cortical split technique”).

Під час зустрічі д-ра Антоніо Ф.-Коппел з професором Данченко Т.В. (канд.юрид.наук, проректор з навчально-виховної роботи), а також професором Тіменко І.В. (канд. філол.наук, проректор з іноземних мов), Хачатуряном В.Х. (помічник президента університету), доцентом Кефель-Яновською О.І. (канд.мед.наук, керівник департаменту медичної освіти та лікувальної справи), професором Ступницьким Р.М. (д-р мед. наук, декан стоматологічного факультету), доцентом Кеян Д.М. (канд.мед.наук, директор університетської стоматологічної клініки), доцентами: Абрамович В.Є. (канд.філол.наук), Скибою О.М. (керівник центру міжнародної академічної мобільності) обговорювались питання налагодження співпраці з ІСОІ (найбільша у світі асоціація лікарів-стоматологів, заснована у 1972 році, США), зокрема, проведення у 2020 році на базі КиМУ міжнародної наукової конференції з питань клінічних та фундаментальних досліджень із залученням студентів університету, що сприятиме якісній підготовці майбутніх лікарів-стоматологів.

Перед початком лекції професор Ступницький Р.М. та доцент Кеян Д.М. ознайомили гостя з матеріально-технічною базою стоматологічного факультету, зокрема, з Університетською стоматологічною клінікою, обладнання якої, як відмітив д-р Антоніо, відповідає останньому слову техніки.

Лекція гостя була надзвичайно пізнавальною, представлена англійською мовою, супроводжувалася детальною презентацією інновацій в кістковій пластиці, техніці видалення зубів, встановленні дентальних імплантів у залежності від особливостей кісткового ложа в кістковій пластиці, урахуванні стану кісткової тканини для досягнення клінічних результатів та ін.

Студенти отримали відповіді на свої запитання, подякували доктору Антоніо Ф.-Коппел Гарсія за інформативну лекцію, вручили сувеніри та зробили спільні фото.