День КРВПУБ у КиМУ

21.11.2019

21 листопада 2019 року майбутні випускники Київського регіонального вищого професійного училища будівництва відвідали Київський міжнародний університет на чолі з майстром виробничого навчання Копистко М.О., метою якого було ознайомлення з факультетом будівництва і архітектури, можливістю продовження навчання на першому (бакалаврському) рівні після отримання диплому молодшого спеціаліста за скороченим терміном навчання.

Гостей привітали у стінах КиМУ доцент Чучковська О.М. (керівник центру міжнародних та громадських зв'язків), доцент Обухов А.В. (канд.техн.наук, кафедра будівництва та архітектури), надали інформацію щодо перспектив навчання в Університеті. Перед тим, як відвідати Факультет будівництва та архітектури, доцент Кулакевич Т.В. (кафедра психології та педагогіки), провела психологічний тест «Діагностування власного рівня професійного спрямування та ступінь прояву прагнення до оволодіння професією за обраним фахом».

Студенти училища відвідали музей Університету, де ознайомилися з 25-річною історією діяльності КиМУ на освітянському ринку України, досягненнями студентських команд в національних та міжнародних конкурсах, олімпіадах, відвідали спеціалізовані кабінети, зокрема конференц-хол (місце зустрічі студентів з представниками міжнародних структур, проведення телемостів з закордонними університетами), судову аудиторію (обладнану на зразок залів судових засідань Європи та Америки), а також отримали інформацію щодо баз практики, насиченого студентського життя, роботи спортивних секцій та умов проживання у гуртожитках.

Продовжили роботу з випускниками училища безпосередньо на Факультеті будівництва та архітектури професор Омельяненко М.В. (д-р техн. наук, завідувач кафедри будівництва і архітектури), доценти Обухов А.В., Тимкевич Г.І. (канд.техн.наук), , які ознайомили їх із спеціалізованими кабінетами, лабораторіями кафедри, надали інформацію щодо актуальності обраної ними спеціальності, ролі будівельної галузі в процесі розвитку України, а також умов прийому та особливостей проходження творчого конкурсу на спеціальність «Архітектура та містобудування».

Ті випускники училища, котрі планують продовжити навчання в Університеті за спеціальністю «архітектура та містобудування», долучилися до Дня молодого архітектора, який в цей час проходив на факультеті, і, учасниками якого були учні Київської художньої школи №5, СЗШ 223, СЗШ 285.

Наприкінці зустрічі психолог Кулакевич Т.В. оголосила результати психологічного тесту, які за словами студентів, максимально вдало відобразили їх професійні плани на майбутнє. Впевнені, що знайомство з Київським міжнародним університетом було цікавим і, головне, корисним для випускників Київського регіонального вищого професійного училища будівництва.