Зустріч студентів КиМУ з політичним експертом, директором громадської організації ІНПОЛІТ

18.12.2018

18 грудня 2018 року студенти І-ІІ курсів спеціальності «журналістика» Київського міжнародного університету мали зустріч з Сергієм Биковим, політичним експертом з питань внутрішньої політики і парламентаризму, директором громадської організації - Інститут публічної політики та консалтингу ІНПОЛІТ. Організатор – Кіслов Д.В. (д-р. наук з держуправління, заступник директора Інституту журналістики КиМУ).

Гість поділився зі студентами власним досвідом та цікавими історіями з біографії, розповів, що ще з раннього дитинства цікавився журналістикою, а коли на 14 день народження отримав камеру і пропуск до Верховної Ради, його радості не було меж і саме це сформувало його професійний вибір.

Під час зустрічі також були розглянуті актуальні питання сьогодення, пов’язані з впливом політики на сучасну діяльність ЗМІ та її внутрішню структуру, на що слід звертати увагу редактору гостьових програм при підборі експертів для телепроектів, на взаємодію експерта і журналіста, поділився власним досвідом публічних виступів, дав рекомендації щодо проведення інтерв’ю, а також щодо специфіки діяльності інформаційних телеканалів.

Майстер-клас проходив в форматі товариської бесіди, тому студенти охоче задавали питання, особливо їх цікавили думки досвідченого фахівця на рахунок довгоочікуваних виборів у президенти.

В котрий раз на майстер-класі студенти не лише дізнались секрети мас-медія із-за куліс, а й отримали корисні поради та знання, які, без сумніву, стануть їм у нагоді на шляху до успішних та рейтингових медіа фахівців.