«Свято наближається….» або як студенти КиМУ зустрічали Новий Рік

20.12.2018

Новий рік – одне з найдавніших і найпопулярніших календарних свят. Це, мабуть, єдина подія, яку протягом століть щорічно відзначають у всіх країнах і на всіх континентах, яку знають, люблять та з нетерпінням чекають і дорослі, і малі. Створенню святкової атмосфери у стінах Київського міжнародного університету сприяли новорічні атрибути, якими учнівський та студентський активи прикрасили холи, актову залу, аудиторії.

Традиційно, першими в атмосферу новорічної казки 19 грудня 2018 р. поринули учні Ліцею КиМУ (директор – Лавриненко О.В.), прийшовши на свято в гарних маскарадних костюмах з очікуванням новорічних чудес, подарунків та створеної ними самими казкової атмосфери з чарівними піснями, танцями та іграми.

20 грудня 2018 зустрічали Новий рік студенти Коледжу КиМУ та усіх інститутів та факультетів Київського міжнародного університету. Захід був організований активом студентського самоврядування під керівництвом доцента Ісмаілової Л.Б. (керівник департаменту культурно-виховної роботи). Вітаючи студентів та викладачів з наступаючим 2019 роком, президент Університету, професор Хачатурян Х.В. наголосив, що «...Новий рік – це час нових подій, успіхів і перемог. Яким буде наступний рік, залежить від кожного з нас. Тому, перш за все, хочу побажати Вам усім віри в процвітання нашої країни, нових відкриттів і перемог на освітянській ниві, віри в себе і свої сили! Всі разом ми обов'язково втілимо їх в життя!..»

Ну а далі, на сцені актової зали, розпочалася справжня новорічна феєрія. Снігурочка та Дід Мороз (Філатова Луїза, Цубера Олексій) на сцену запрошують кимушні студентські таланти, які створили незабутню святкову атмосферу, атмосферу музики, танців, новорічних сюрпризів.

Гарячі оплески лунали на адресу виконавців пісень «Happy New Year» (Лукіна Юлія), «Jingle Bells», «Let it Snow» (Кирилюк Ольга та Гулак Олександра), «Щедрик» (Кулак Ганна), танців – «Аджарулі», «Сальса», «Рок-н-Рол», вражаючий Східний танець у виконанні студентів Інституту театрального мистецтва, а також виступ команди КВК. Завершилося новорічне дійство фінальною піснею, яку підтримали всі присутні у актовій залі.

Дорогі студенти!
Адміністрація та викладачі
Київського міжнародного університету та Коледжу КиМУ
вітають усіх студентів із наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим і бажають,
щоб 2019 рік став роком здійснення заповітних мрій та бажань!
Щасливого Нового року та Різдва Христового!