XIX Всеукраїнська олімпіада з базових дисциплін «Абітурієнт - 2019» у КиМУ

24.11.2018

24 листопада 2018 року в стінах Київського міжнародного університету відбулася XIX Всеукраїнська олімпіада з базових дисциплін «Абітурієнт - 2019», яка була проведена в межах «Тижня науки».

Модераторами заходу стали професор Рудаківська С.В. (проректор з питань доуніверситетської підготовки, к.філос.н.) та професор Некряч А.І. (проректор з наукової роботи, д.політ.н.).

XIX Всеукраїнська Олімпіада з базових дисциплін зібрала більше 200 учасників з міст Києва, Київської, Чернігівської, Харківської, Миколаївської областей. Учні змагалися за перемогу з таких предметів, як українська мова та література, англійська та німецька мови, математика, історія України, біологія, географія, хімія, фізика. І справжнім подарунком для переможців стало рішення ректорату Київського міжнародного університету про надання пільг при вступі на навчання до Коледжу КиМУ та університету:

• диплом – I місце - 70%;
  • диплом - II місце - 50%;
  • диплом - III місце - 30%;
  • грамота - 20 %.
  • Вітаємо учасників і переможців Олімпіади!
    Бажаємо і надалі зростати інтелектуально й творчо, відкриваючи нові грані наук!