Участь науковців КиМУ в заходах посольства України в Нідерландах

27.09.2018

27 вересня 2018 р. у Нідерландах з навчальним візитом перебувала к.політ.н., доцент кафедри міжнародних відносин Крупеня І.М., яка була запрошена та взяла участь у дипломатичному прийомі Посольства України в Нідерландах з нагоди 27-ї річниці Незалежності України та 100-річчя Української Народної Республіки!

Метою такого заходу – є практичне ознайомлення зі специфікою роботи дипломатичного представництва України в Нідерландах, щоб навчити студентів про особливості роботи в дипломатичних представництвах закордоном, ознайомили із пріоритетними напрямами сучасної міжнародної дипломатії. Оскільки основним завданням Київського міжнародного університету є інтернаціоналізація освіти, участі в міжнародних проектах.

Дипломатичний прийом це не лише місце проведення важливих і ювілейних дат, річниць, встановлення і розвитку контактів між офіційними, діловими і культурними колами держав, але і засіб отримання інформації про сучасний стан міжнародних відносин та позиції держав по важливих подіях міжнародного життя.

Захід розпочався з виконання українського та нідерландського гімнів, офіційної промови Надзвичайного та Повноважного Посла України в Нідерландах Й.В. Ченцова В.В. Ірина Миколаївна Крупеня мала прекрасну можливість поспілкуватися із офіційними, діловими і культурними колами держав, що, без сумніву, буде успішно використано при підготовці майбутніх фахівців з міжнародних відносин.