Тиждень безпеки життєдіяльності в КиМУ

31.10.2018

22 – 31 жовтня 2018 року за участю студентів Коледжу та Київського міжнародного університету відбувся «Тиждень безпеки у КиМУ».

Організатори: доцент Устяк Н.В., к.і.н.; доцент Абрамян Н.Д., к.психол.н.; професор Вяткіна Т.Г., д.е.н.; доцент Кулакевич Т.В.

Безпека людини – невід’ємна складова характеристика стратегічного напряму людства, що визначений ООН як «сталий людський розвиток» (Sustainable Human Development) - такий розвиток, який веде не тільки до економічного, а й до соціального, культурного, духовного зростання, сприяє гуманізації менталітету громадян і збагаченню позитивного загальнолюдського досвіду.

В заході взяли участь студенти I-II курсів університету та Коледжу КиМУ. А це свідчить про зростаючий інтерес до безпеки життєдіяльності в нашому навчальному закладі. В рамках цього заходу студенти готували плакати і ґрунтовні доповіді з актуальних тем сьогодення, особливо з безпеки життєдіяльності в глобальному вимірі та в межах України у таких напрямках: вплив природного, техногенного та соціального середовища життєдіяльності людини.

Просвітницька робота з безпеки життєдіяльності дала змогу підвищити рівень загальної культури студентів у царині безпеки життєдіяльності (здоровий спосіб життя, самозахист та рятування, захист від впливу небезпечних факторів, викликаних надзвичайними ситуаціями, надання долікарської допомоги). Найбільше студентів зацікавила проблема девіантної поведінки, залежність від соціальних мереж, ігроманія та способи боротьби з нею. Цей захід дав змогу студентам проаналізувати програми ООН щодо захисту навколишнього середовища та зміни клімату, подолання бідності і стану безхатченків й учать України в цих процесах.