Програма (КА107) Erasmus+ КиМУ та ВШБ в Домбровій Гурнічій (Польща) – в дії

21.03.2018

В 2017-2018 н.р. Київський міжнародний університет (KиМУ) реалізує один із проектів Erasmus+ (КА107) спільно з польским університетом-партнером Вищою Школою Бізнесу в Домброві Гурнічій (ВШБ, Польща), метою якого є академічна мобільність студентів та викладачів для навчання і професійного тренінгу, підтримка та подальший розвиток програм подвійних дипломів. Від 19 до 23 березня 2018 р., у межах проекту Erasmus+ (КА107), у Київському міжнародному університеті перебував з діловим візитом партнер з Вищої Школи Бізнесу в Домброві Гурнічій (ВШБ, Польща) доктор, професор Рафал Ребілас (Rafał Rębilas) - заступник декана факультету прикладних наук ВШБ. Під час візиту проф. Ребіласа відбулися зустрічі з президентом університету, професором Хачатуряном Х.В., особами, відповідальними за реалізацію спільного проекту віце-президентом, професором Шумигорою Л.І., проректором, професором Тіменко І.В. та керівником департаменту спільних освітніх програм - Скибою О.М. та викладачами Київського міжнародного університету.

Протягом візиту професора Ребіласа відбулася низка зустрічей з викладачами, науковцями, завідувачами кафедр та керівниками структурних підрозділів університету, під час яких розглядалися питання сучасних і майбутніх спільних проектів, об'єднання зусиль у науково-дослідній роботі, публікацій спільних наукових доробок у наукових виданнях університетів - партнерів, погодженні критеріїв відбору та умов участі учасників у програмі.

Під час зустрічей доктор Ребілас надав детальну інформацію про стан реалізації програми Erasmus+(КА107), розширення можливостей академічної мобільності викладачів та студентів вже у поточному навчальному році. Візит професора Ребіласа до Київського міжнародного університету сприятиме подальшому розвитку міжнародної співпраці КиМУ та ВШБ на основі кращих освітньо-навчальних практик обох університетів.