Міжнародний день туризму в КиМУ

27.09.2018

Всесвітній День туризму — свято, що відзначається щорічно 27 вересня з метою пропаганди туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти, розвитку зв'язків між народами різних країн.

До святкування в цей день долучилися студенти спеціальності «туризм» Коледжу та Київського міжнародного університету, які взяли участь у виїзному засіданні студентського наукового гуртка «Азимут», організованого кафедрою міжнародного туризму Університету (завідувач кафедри – професор Вяткіна Т.Г., д.екон.н.).

Під час пішохідної екскурсії відвідали визначні туристичні об’єкти, історичні та сакральні пам’ятки архітектури м. Києва, а саме:


Костьол Святого Олександра, Володимирська гірка, Михайлівський Золотоверхий монастир, із задоволенням також прогулялися Десятинною вулицею, спостерігаючи суворі обриси сучасних урядових будівель, ошатні споруди різних часів і архітектурних стилів, відвідали Андріївську церкву, згадавши цікаві моменти, пов’язані з її будівництвом, а також прогулялись Андріївським узвозом до старовинного Подолу.

Студенти ж поповнили свої знання та навички з технології проведення екскурсій, відчули себе з одного боку екскурсоводами, з іншого – туристами.