День Фармацевта 2018 в КиМУ!

13.09.2018

Щорічно, у третю суботу вересня в Україні святкують професійне національне свято - День фармацевтичного працівника. Традиційно в цей день на адресу представників фармацевтичної галузі звучать слова вітань і поздоровлень. Адже фармацевтична галузь є гарантом безпеки нації. Вона не лише вийшла на позиції рівноправного партнера, а й стала пріоритетним складником системи охорони здоров'я України.

Напередодні професійного свята, 13 вересня 2018 року в Київському міжнародному університеті відбулись урочистості, організаторами та активними учасниками яких були студенти медико-фармацевтичного факультету Університету та Коледжу КиМУ.

Офіційну частину свята урочисто відкрила проректор з навчально-виховної роботи, к.ю.н., професор Т.В. Данченко, котра від імені президента КиМУ, професора Х.В. Хачатуряна привітала всіх із професійним святом і висловила запевнення, що викладачі університету докладуть усі зусилля, щоб наші випускники могли достойно влитись у ряди фармацевтичної еліти України.

Приєдналась до поздоровлень і декан медико-фармацевтичного факультету доцент Шостак Л.Г. зі щирими побажаннями здоров'я, благополуччя, майбутніх професійних здобутків.

Велику та дружню фармацевтичну родину КиМУ оплесками привітала численна публіка в залі, вражена виступами майбутніх фармацевтів, які показали себе як професійні ведучі, співаки, танцівники, а також як справжні актори, чим приємно здивували присутніх. Не залишились осторонь і студенти інших спеціальностей і привітали фармацевтів цікавими вокальними та хореографічними номерами. Наприкінці урочистостей були підведенні підсумки конкурсу студентських стіннівок і найкращі з них отримали нагороди в номінаціях: «За яскраве привітання», «За художнє рішення» За оригінальне оформлення», «За старанність і змістовність».

Шановні студенти - майбутні фармацевти, щиро вітаємо вас з професійним святом!
Бажаємо відданості благородній справі, нехай отримані в університеті знання
допоможуть вам залишатися милосердними, готовими завжди допомагати людям.