Дебют Першокурсника в КиМУ

30.11.2018

30 листопада 2018 року в актовій залі Київського міжнародного університету відбулося свято – Дебют Першокурсника. Організатори – доцент Ісмаілова Л.Б. (керівник департаменту культурно-виховної роботи, к.ю.н.) та Студентський парламент (голова парламенту - Лямін Ілля).

Цього дня стіни університету були переповнені гарним настроєм, радістю та безмежним талантом юних студентів-першокурсників, адже саме вони дебютували на головній сцені КиМУ, демонструючи свої творчі здібності.

Чудову концертну програму підготували студенти першого курсу Коледжу та Університету. Дебютанти потішили всіх присутніх запальними і ритмічними танцями: «Omen», «Гімнастки», «Strong», «Wild dances», «Чуттєвий» (студенти Коледжу та Університету, спеціальність «сценічне мистецтво»).

На святі пролунали пісні у в неперевершеному виконанні Грабарчук Катерини (спеціальність «журналістика», Коледж), Митько Олени (спеціальність «фармація», Коледж), Су Єви-Марії (спеціальність «міжнародні відносини», КиМУ), Кирилюк Ольги (спеціальність «сценічне мистецтво», Коледж).

Авторський вірш продекламувала Духан Діана (спеціальність «міжнародні відносини», КиМУ), Таран Максим (спеціальність «фармація», КиМУ) зачитав любовну лірику, а Настя Лаврінова (спеціальність «сценічне мистецтво», Коледж) вразила проникливими рядками про сенс життя.

Прекрасним дарунком для юних студентів став виступ старшокурсниць Левківської Марини та Говорухи Олени (спеціальність «сценічне мистецтво», Коледж).

Фінальним акордом свята прозвучала пісня «Все буде добре» у виконанні всіх учасників заходу.

Тож вітаємо першокурсників КиМУ з дебютом,
зичимо міцних знань і нових звершень!