«Mr. Know All» 28 листопада 2018 року

28.11.2018

Інститут лінгвістики та психології Київського міжнародного університету продовжує активно співпрацювати з навчальними закладами м. Києва, організовуючи інтелектуальний проект «Мr. Know- All», який дає можливість учням випробувати власні сили, перевірити знання з англійської мови, узяти участь у веселих театралізованих постановках англійської мовою, які допомагають реалізувати їхні творчі здібності.

28 листопада 2084 року на базі Українського колежу ім. В. Сухомлинського відбувся інтелектуальний проект «Mr Know All», у якому взяли участь команди шкіл і гімназій Дніпровського району міста Києва, де протягом 4-х годин члени команд і вболівальники спілкувались англійською, демонструючи глибокі знання мови, інтерес до культури англомовних країн.

Команди-учасники проекту «Mr Know All»:
  • “Young Wizards” – Український колеж ім. В. Сухомлинського;
  • “Stonhenge” – Спеціалізована школа №246;
  • “Smart” – Спеціалізована школа № 125;
  • “Na'Vi” – Русанівський ліцей.

Змагання команд оцінювало журі в складі:

Голова журі:
  • Нагачевська О.О. – директор Інституту лінгвістики та психології КиМУ, канд. філол. наук, доцент.
    Члени журі:
  • Тимошенко І.Б. – викладач кафедри германської філології;
  • Сахнова Н.М. – викладач кафедри германської філології;
  • Щудла Н.М. – викладач кафедри германської філології.

Ведучий гри – Ротарь Вячеслав – студент 2-го курсу спеціальності «переклад».

Як і в попередніх турах, правила гри передбачали 5 раундів - конкурсних завдань: «Подоріж англомовними країнами»», «Конкурс капітанів», «Дотепний перекладач», «Слухай та малюй», домашнє завдання «Нащадки Шекспіра». Усі вони проводилися тільки англійською мовою.

Перед оголошенням результатів змагання професор Рудаківська С.В., проректор з доуніверситетської освіти Київського міжнародного університету, надала інформацію щодо вступної компанії 2019, в 2019 році, новими міжнародними проектами, програмами обміну, які діють у КиМУ. Комп’ютерна презентація допомогла старшокласникам детальніше дізнатись про напрямки підготовки, унікальну матеріальну базу та досягнення студентів Університету.

Після чотирьох турів відповідей на питання, в яких команди виявили гарні знання мови, був проведений конкурс «Домашнє завдання». Команди запропонували уривки з творів, які були представлені мовою оригіналу, серед них Pygmalion (George Bernard Shaw), The Legend of Robin Hood, Harry Potter (J. K. Rowling), твори O. Henry.

Результати змагання команд були оголошені головою журі, доцентом Нагачевською О.О., яка до того ж зазначила, що з року в рік рівень знань з англійської мови, творчий підхід до виконання домашніх завдань підвищується.

Місця серед команд розподілилися так:

І місце - команда «Smart» - СШ №125
  • Директор: Посадська Т.Л.
  • Керівник команди: Калько В.О.
  • Мельников Арсеній Ігорович
  • Корольков Артем Сергійович
  • Гибало Владислав Ростиславович
  • Бабій Анастасія Романівна
  • Коновалова Олександра Костянтинівна
  • Зеленко Артем Олексійович
  • Фатун Давид Романович
  • Крищенко Софія Андріївна
  • Ладєєв Іван Миколайович
  • Шикита Віталіна Віталіївна
  • Хомченко Дмитро Сергійович.

Переможці в номінаціях: «Мовленнєва правильність», «Ерудиція та креативність».

І місце - команда «Stonehenge» - СШ № 246
  • Директор: Чуприна О.І.
  • Керівники команди: Виноградська О.О., Терещенко Н.А.
  • Семенюк Данило Михайлович
  • Башков Ігор Ігорович
  • Краснощока Олег Володимирович
  • Шафарук Анна Сергіївна
  • Рутьян Олександра Євгеніївна
  • Бочков Данило Олегович

Переможці в номінації: «Лінгвістична кмітливість», «Артистичність».

II місце - команда "Na'Vi" – Русанівський ліцей.
  • Директор: Бельцевич І.В.
  • Керівник команди: Зацаринна В.Є.
  • Білан Дмитро Олександрович
  • Кондратюк Владислав Валерійович
  • Лозінська Анна Артемівна
  • Марченко Владислав Олегович
  • Слесаренко Марія Михайлівна
  • Святненко Вероніка
  • Мельников Михайло
  • Підбережна Аліса

Переможці в номінації: «Мовна компетенція», «Авторський підхід до інсценізації літературного жанру».

II місце - команда «Young Wizards» - Український колеж ім. В. Сухомлинського
  • Директор: Кушнір Є.С.
  • Керівники команди: Поленок З.В.
  • Титаренко Ян Романович
  • Пісоцька Віталія Вячеславівна
  • Олійник Северин Олексійович
  • Піша Дар’я Ярославівна
  • Тимошенко Євгенія Євгеніївна
  • Попов Владислав Сергійович

Переможці в номінації: «Найкраща вимова», «Вдала реалізація творчих ідей»

Учасників команд, які посіли І, ІІ місця, нагородили дипломами І, ІІ ступенів, які дають пільги в оплаті за навчання в університеті 30%, 20%, відповідно, та сертифікатами.