Ukrainian Family Medicine Weeks

Ukrainian  Family Medicine Weeks

З 18 по 29 жовтня  2021 року здобувачі вищої освіти Медичного інституту, стоматологічного та фармацевтичного факультетів запрошуються до online участі в Ukrainian  Family Medicine Weeks – Тижнях Сімейної Медицини! На Ukrainian Family Medicine Weeks будуть провідні українські та міжнародні експерти, корисні доповіді, результати актуальних досліджень, практичні поради, безперервний професійний розвиток, відповіді на важливі запитання. Ця подія є потужним майданчиком для відкритого діалогу здобувачів вищої освіти, лікарів і експертів системи охорони здоров’я. Почесний науковий керівник Ukrainian Family Medicine Weeks: Шекера Олег Григорович — директор Інституту сімейної медицини НУОЗУ ім. П.Л.Шупика, доктор медичних наук, професор, Заслужений лікар України.

27 11/2021
Зустріч