Науково-практичний онлайн-семінар «Особистість в умовах кризи: соціально-психологічний підхід»

Кафедра психології та педагогіки, ННІ лінгвістики та психології, Київського міжнародного університету запрошує студентів на науково-практичний онлайн-семінар, який відбудеться 24 листопада 2021 року. На сьогоднішній день, дослідження особистості є пріоритетним аспектом психології, адже  вже розроблено безліч підходів до тлумачення та співвіднесення понять «особистість» і «криза». Семінар дасть змогу представити новітні знання у соціально-психологічному підході сучасної науки до розуміння особистості в умовах кризи.

На зустрічі візьмуть участь здобувачі освіти, викладачі кафедри психології та педагогіки, що дасть змогу суттєво розширити спектр поглядів на особистість в умовах кризи.