Круглий стіл «Професійне самоврядування у фармацевтичному секторі галузі охорони здоров’я України»

07 грудня 2022 року о 10:00 відбудеться круглий стіл «Професійне самоврядування у фармацевтичному секторі галузі охорони здоров’я України» за участі науково-педагогічних працівників і здобувачів освіти фармацевтичного, стоматологічного факультетів і Медичного інституту.

Гості: Клімов Олег Іванович – Голова правління ГО «Всеукраїнська Фармацевтична Палата», Член Ради Міжнародної Фармацевтичної Федерації (FIP); Дубнов Артем Васильович – Народний депутат України ІХ скликання, активний діяч самоврядування медичних професій в Україні

Модератор: Гетало Ольга Володимирівна – завідувач кафедри фармації, технології ліків та фармацевтичного менеджменту, канд.фарм.н., доцент.