Зустріч із українським режисером Дмитром Авдєєвим

07.03.2023

07 березня 2023 року о 13:15 в Інституті журналістики, кіно і телебачення та Фаховому коледжі КиМУ для студентів спеціальностей «Журналістика та «Аудіовізуальне мистецтво і виробництво» відбулася зустріч із Дмитром Авдєєвим. Організатори зустрічі – директор Інституту журналістики, кіно і телебачення, к.і.н., доцент Олексій Федорович Самойлов, завідувач кафедри соціальних комунікацій та аудіовізуального мистецтва, к.ф.н., д.н.держ.упр., професор Юрій Васильович Нестеряк і викладачка кафедри соціальних комунікацій та аудіовізуального мистецтва Марина Сергіївна Артеменко.

Тема зустрічі: «Шлях із журналістики в режисуру».

Дмитро відомий як режисер короткометражних фільмів «Дорога додому», «Зникла Собака», а також телевізійних проєктів «Орел&Решка», «Їжа, я люблю тебе», музичних кліпів гурту «Brutto»,  спробував себе як креативний продюсер і режисер проекту «Фантастичні Українці», автор каналу про кіно в Telegram "Чуєш, Тарантіно!"

Упродовж зустрічі теплої та невимушеної атмосфери, Дмитро розповів здобувачам освіти про особистий творчий шлях, пошуки себе в кінематографі та творчі плани після Перемоги України. Режисер наголосив також на необхідності володіння студентами творчих спеціальностей англійською мовою.

Присутні цікавилися секретами успіху Дмитра, джерелами натхнення, особливо під час війни, чудовими лайфхаками зі знімальних майданчиків тощо.

Дякуємо творчому гостю за візит до нашого Університету! Зичимо мирних планів, невпинної енергії, виправданих надій, доброї слави і вже очікуємо на подальші цікаві зустрічі!