Візит директора ННІ журналістики, кіно і телебачення до Канівського фахового коледжу культури і мистецтв

15.05.2023

15 травня 2023 року у межах Угоди про співпрацю директор ННІ журналістики, кіно і телебачення доцент Олексій Самойлов відвідав Канівський фаховий коледж культури і мистецтв, де зустрівся зі студентами творчих спеціальностей, керівниками і викладачами профільних циклових комісій.

Інститут журналістики, кіно і телебачення має довготривалі та тісні зв’язки з відділом аудіовізуального мистецтва та виробництва. За роки співпраці 15 випускників цього відділу навчалися в КиМУ.

Під час зустрічі здобувачам освіти було презентовано Київський міжнародний університет, специфіку навчання на творчих спеціальностях, а також інформацію про особливості цьогорічної вступної кампанії.

Було обговорено також особливості підготовки фахівців зі спеціальностей 021 «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво», 025 «Музичне мистецтво», 026 «Сценічне мистецтво» в умовах воєнного стану.

Дякуємо колегам–партнерам за багаторічну співпрацю! Бажаємо якнайшвидшої Перемоги і талановитих студентів!