Творчий вечір із нагоди річниці відкриття кінотеатру «Жовтень»

30.01.2023

29 січня 2023 року  в 92–ий День народження кінотеатру «Жовтень» – одного з найстаріших у м.Києві – українська акторка кіно, театру та телебачення, художній керівник третього курсу спеціальності "Сценічне мистецтво" Київського міжнародного університету Наталія Васько виступила з ліричним читанням на тематичному творчому вечорі.

Захід із дружньою та неформальною атмосферою об’єднав талановитих діячів мистецтва, серед яких: актор Михайло Кукуюк, який познайомив глядачів із авторськими поетичними творами; поетеса Тетяна Власова, декламуючи власні вірші, які віддзеркалюють наші почуття під час війни; актриса Єлизавета Красніченко з виступом поетичної міні-програми; поет Олександр Козинець зі збіркою "Мамо, твій син — літак".  Упродовж творчого вечора лунали музичні композиції від запрошених гостей - камерного хору «Moravski» ( художній керівник і диригент – Олена Радько, хормейстер (диригент) — Юлія Куслива та Олександр Кравчук) та Заслуженого діяча естрадного мистецтва України, Лесі Каролик.

Зібрані кошти від творчого вечора буде адресовано на кровоспинні препарати для 128-ї штурмової та 63-ї танкової бригад.

Дякуємо директору кінотеатру «Жовтень» Юлії Антиповій за чудово проведений час! Маємо надію, що подібні заходи приведуть до подальшої творчої співпраці в якості стейкхолдерів кафедри сценічного мистецтва КиМУ та невдовзі на екранах кінотеатру глядачі зможуть побачити роботи не лише  випускників нашого Університету, але й тих, хто розпочинає свій творчий шлях.

«Луі, гадаю, що це початок прекрасної дружби…» (цитата з кінокласики «Касабланка»).

11 03/2023
10:00
Зустріч