Святковий концерт, присвячений Дню матері

14.05.2023

14 травня 2023 року в мальовничому селі Вороньків, що на Київщині, відбувся святковий концерт для найважливіших людей нашого життя –українських матусь і, водночас, на підтримку ЗСУ. Студентки першого курсу спеціальності «Сценічне мистецтво» (художній керівник – завідувач кафедри сценічного мистецтва, доцент Віктор Георгійович Полторацький), взяли участь у дійстві в складі вокально–хорової студії «Ягідки» при Національному заслуженому академічному українському народному хорі України імені Григорія Верьовки на запрошення Заслуженої артистки України, солістки хору Тетяни Іванівни Пирогової.

Щиро дякуємо за надану можливість виступити поруч із професійними вокалістами доценту кафедри сценічного мистецтва Тетяні Іванівні Пироговій,  ГО «Вільне життя – світле майбутнє» Олексію Івановичу Шаповалу, адміністрації Вороньківської ОТГ!