Профорієнтаційна зустріч зі студентами Чернігівського базового фахового медичного коледжу

17.05.2023

17 травня 2023 року директор медичного інституту д.держ.упр., Заслужений лікар України, професор Наталія Павлівна Кризина, завідувач кафедри загальної медицини к.м.н., доцент Леонід Володимирович Гірін відвідали Чернігівський базовий фаховий медичний коледж.

Під час зустрічі з педагогічним колективом і студентами закладу освіти відбулася презентація освітніх програм, за якими здійснює підготовку Київський міжнародний університет, зокрема, спеціальностей галузі «Охорони здоров’я»: «Медицина», «Медсестринство», «Стоматологія», «Фармація». Цьогорічні випускники виявили зацікавленість і бажання поповнити студентські лави КиМУ.

Звернувшись до присутніх, Кризина Н.П. наголосила на перевагах навчання в Університеті, яке пролягає в оволодінні знаннями не лише з медицини, а й з поглибленого вивчення іноземної мови за професійним спрямуванням, що є важливим в умовах євроінтеграції освітнього процесу. Гірін Л.В., у свою чергу,  продемонстрував особливості фахової підготовки в Медичному інституті.

Наприкінці зустрічі було підписано угоду про співпрацю Чернігівського базового фахового медичного коледжу і Київського міжнародного університету на п’ять років.

Висловлюємо щиру подяку за увагу і гостинність директору Коледжу Конопацькому Миколі Анатолійовичу та всьому педагогічному колективу. Маємо надію на активну співпрацю, спрямовану на розвиток закладів–партнерів під мирним небом України!