Профорієнтаційна зустріч із випускниками спеціалізованої школи №196 м.Києва

01.05.2023

01 травня 2023 року декан факультету будівництва та архітектури Бутик Михайло Васильович, директор ННІ лінгвістики та психології Шакалець Ольга Василівна, завідувач кафедри іноземної філології та перекладу Кушнерова Ірина Петрівна і завідувач кафедри будівництва та архітектури Вакулін Руслан Миколайович відвідали з профорієнтаційною метою спеціалізовану школу №196 Святошинського району, м. Києва.

Під час зустрічі учні 11-го класу переглянули відео-презентацію про Київський міжнародний університет, отримали докладну інформацію про всі спеціальності нашого закладу, дізналися про можливості та переваги навчання за спеціальностями «Філологія», «Психологія», «Будівництво», «Архітектура» і «Дизайн».

Висловлюємо щиру подяку за організацію зустрічі заступнику директора з навчально-виховної роботи спеціалізованої школи №196 Хоменко Оксані Іванівні та очікуємо на подальшу співпрацю!