Показ самостійних робіт студентів І–го курсу спеціальності «Сценічне мистецтво»

20.02.2023

20 лютого 2023 року відбувся дебютний показ самостійних робіт студентів першого курсу спеціальності «Сценічне мистецтво». Художній керівник курсу – завідувач кафедри сценічного мистецтва Полторацький Віктор Георгійович.

Будь–який показ – це важливе випробування для кожного студента і курсу загалом, але саме уривок, підготовлений самостійно, може докорінно змінити думку про нього. Такий показ залишає за майбутніми акторами право на помилки, адже страх засудження не має обмежувати творчу ініціативу. Викладачі кафедри, зазвичай, закцентовують увагу на успіху, а недоліки не фіксуються та, за можливістю, не згадуються. Єдина заборона, яку було застосовано в роботі над постановкою, – використовувати допомогу будь–кого з режисерів, в іншому – здобувачі освіти мали повну свободу.

Художній керівник курсу порадив студентам не обирати великі за обсягом уривки (до 15 хвилин), не використовувати твори класичної світової драматургії («Гамлет», «Медея», «Фауст» тощо), не перевантажувати виступи музичним супроводом, складними декораціями та гримом.

Першокурсники на відмінно впоралися з поставленими завданнями, що підтвердило їхнє завзяття та наполегливість на шляху до омріяної професії!