Показ моновистави «OTVETKA»

19.05.2023

19 травня 2023 року в навчальному театрі «Чайка» відбувся показ моновистави «OTVETKA» (за п’єсою київського драматурга Неди Неждани).

Режисер–постановник – викладач кафедри сценічного мистецтва Ілля Ткаченко. В головній ролі – студентка IV–го курсу Фахового коледжу КиМУ Анастасія Лесів.

У центрі сюжету — історія любові,  в якій закохана героїня мріяла про весілля, захоплювалася своїм обранцем, але він йде на війну. Впродовж усієї вистави увага глядачів була прикута до акторки, емоції якої різко змінювалися: від спокою – до гніву. Напружену атмосферу доповнював музичний супровід і гра світла.

Під час спектаклю глядачі мали змогу усвідомити, що він не лише про війну та її наслідки, а й про тісний світ, в якому добре спрацьовує закон бумеранга. «OTVETKA» — це жіноча розповідь, але байдужим не лишився жоден із присутніх.

Дякуємо за зворушливу історію, тематика якої надзвичайно актуальна і буде такою і в повоєнні роки! Вітаємо Анастасію та її художнього керівника із феєричним дебютним показом моновистави!