Візит майбутніх юристів до Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Київ)

09.12.2022

Студенти Навчально-наукового юридичного інституту 09 грудня 2022 року відвідали Шевченківський відділ ДВС у м. Києві. Захід було організовано за підтримки стейкхолдера Університету – Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Київ) в особі Скрипник О. М.

К.ю.н., доцент Сапарова А.О. та к.ю.н., доцент Бісюк О.С. супроводжували  студентів для ознайомлення з державною службою, адже майбутніх фахівців цікавить не лише теоретичний аспект юриспруденції, а й практичний: від можливості стажування у підрозділах юстиції, до того, чи складна робота у виконавців.

Керівник відділу Дмитро Нідченко розповів, як відбувалося виконання раніше та як арештовують рахунки виконавці зараз, аби пришвидшити стягнення боргів. «Раніше державний виконавець на папері писав лист до банку, в якому просив надати реквізити рахунку, залишки і всю іншу інформацію. Потім брав паперове платіжне доручення, їхав із ним до казначейства, ставив там на паперовому платіжному дорученні печатку і фізично віз його до банку. Зараз це все проходить у електронному вигляді впродовж хвилини, години, одного дня, але не тижнями, як це було раніше».

Студенти більше дізналися також про Закон України «Про адміністративну процедуру», який набуде чинності вже за рік і має стати новим етапам у взаємодії органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з громадянами та бізнесом.

Саме завдяки таким дружнім візитам до партнерів науково-педагогічні працівники Юридичного інституту намагається зорієнтувати молодих правників у виборі майбутнього напряму роботи в сфері юстиції.


11 03/2023
10:00
Зустріч