V Міжнародна науково-практична конференція «International scientific discussion: problems, tasks and prospect»

19-20 вересня 2022 року науково-педагогічні працівники взяли дистанційно участь у V Міжнародній науково-практичній конференції «International scientific discussion: problems, tasks and prospect» (м. Брайтон, Великобританія).

Міжнародна науково-практична конференція забезпечила міждисциплінарний форум для дослідників, практиків і вчених, які мали можливість представити та обговорити останні інновації та розробки в сучасній науці. У конференції взяли участь відомі науковці та дослідники-початківці з сотні університетів та інших академічних установ. Захід відзначився об’ємною географією: на конференції виступали доповідачі з таких країн, як Бельгія, Велика Британія, Ізраїль, Індія, Індонезія, Ірак, Ірландія, Іспанія, Італія, Канада, Китай, Нігерія, Нова Зеландія, Південно-Африканська Республіка, Польща, Португалія, Словенія, Сполучені Штати Америки, Україна, Франція, Хорватія, Чилі, Японія.

Секційне засідання PHILOLOGY AND LINGUISTICS пройшло в теплій, дружній атмосфері, на високому організаційному, науково-практичному рівні в дусі дискусій з поміркованою полемікою та конструктивними коментарями. У контексті обговорення лінгвістичної проблематики було актуалізовано проблему дослідження прагматичного впливу на свідомість адресата мовлення імпліцитного змісту інформації, вираженого лексико-граматичними засобами