Участь у захисті кваліфікаційних дипломних проєктів у Канівському фаховому коледжі культури і мистецтв

16.06.2022

15 червня 2022 року в Канівському фаховому коледжі культури і мистецтв відбувся захист дипломних проєктів студентів спеціальності 021 «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво».

У межах Угоди про співпрацю з Канівським фаховим коледжем культури і мистецтв на захист робіт було запрошено проректора з навчально-виховної роботи КиМУ професора Тетяну Володимирівну Данченко, проректора з науково-педагогічної роботи професора Світлану Миколаївну Мартиненко, директор ННІ журналістики, кіно і телебачення доцента Олексія Федоровича Самойлова. Вони привітали студентів із успішним завершенням навчання, здобуттям освітньо-кваліфікаційного рівня «Фаховий молодший бакалавр», а також ознайомили випускників із особливостями цьогорічної вступної кампанії та організацією освітнього процесу в Інституті журналістики, кіно і телебачення.