Студенти КиМУ в Будинку Архітектора

03.10.2022

03 жовтня 2022 року відбувся Всесвітній день архітектора. Це свято відзначається у перший понеділок жовтня, починаючи від 1985 року, коли було засноване Міжнародним союзом архітекторів, що був створений відразу після Другої світової війни. Його метою стало вирішення нагальної проблеми відновлення зруйнованих міст, населених пунктів і промислових підприємств у наслідок військових дій. Наразі організація складає близько ста національних секцій та понад мільйон архітекторів.

Цього дня студенти Університету і Фахового коледжу КиМУ спеціальності «Будівництво та архітектура» разом із деканом факультету­ – Бутиком Михайлом Васильовичем і науково-педагогічними працівниками кафедри відвідали Національну спілку архітекторів України. З вітальним словом до студентів звернувся президент Спілки –Чижевський Олександр Павлович і побажав творчих успіхів як у навчанні, так і майбутній професійній діяльності. Під час візиту було проведено лекцію віцепрезидентом НСАУ Буравченком Сергієм Григоровичем, під час якої було обговорено сучасні тенденції в архітектурі, умови роботи архітекторів під час воєнного стану, проблеми відбудови країни в післявоєнний час. Учасники зустрічі отримали багато цікавої інформації та порад від провідних фахівців архітектури та містобудування, які вони зможуть використовувати у своєму майбутньому професійному житті.

Дякуємо президенту та віцепрезиденту НСАУ за проведену зустріч!