Спільна науково-практична онлайн-конференція «Конституція України: виклики воєнного часу»

21.06.2022

21 червня 2022 року відбулась спільна науково-практична онлайн-конференція Бердичівського фахового коледжу промисловості, економіки та права та Київського міжнародного університету. Тема конференції: «Конституція України: виклики воєнного часу».

Конференція відбулася в надзвичайних умовах воєнного стану, але незважаючи на обставини, у роботі конференції взяли активну участь студенти та викладачі.

Перед початком конференції учасники вшанували хвилиною мовчання усіх тих, чиї життя забрала війна Росії проти України.

Відкрила засідання науково-практичної конференції к.ю.н., професор, Директор навчально-наукового юридичного інституту Панфілова Ю.М. з доповіддю щодо вчинення воєнних злочинів під час агресії Росії проти України.

З вітальним словом до учасників конференції звернувся в.о. директора Бердичівського фахового коледжу промисловості, економіки та права Демусь І.О. та Голова циклової комісії з права Посудевський В.Ц.

Конференція проводилась у режимі публічних доповідей, під час яких обговорювались питання: порушення прав людини під час російської агресії; правила ведення війни; Міжнародний суд ООН, як головний судовий орган Організації Об’єднаних Націй; міжнародний механізм захисту держав від агресії.

На завершення конференції всім учасникам побажали подальших наукових досягнень, успіхів, здоров’я, успішної реалізації в повоєнний час.

Все буде Україна!