Нові зірки на небосхилі театральних вершин

27.01.2022

27 січня 2022 року о 15-00 в актовій залі Київського міжнародного університету відбулась подія на яку з нетерпінням чекали всі шанувальники театрального мистецтва впродовж  десяти днів – закриття  Театрального фестивалю «Крізь терни – до зірок» / «Per aspera ad astra»!

На фестивалі  презентовано покази студентів 2, 3 курсів і дипломні роботи студентів 4 курсу спеціальності «Сценічне мистецтво».

Традиційно на закритті конкурсу вручається безліч нагород як визнання творчого підходу та  таланту учасників фестивалю. Членам журі було непросто визначитися із переможцями, адже всі вони були неперевершені в своїй майстерності. Кожен із номінантів продемонстрував уміння володіння словом, мімікою, жестами, голосом, пластикою, розкрити образ перевтілившись у нього, продемонструвавши всі грані, поєднавши всі елементи в єдину композицію.

Нагороди за результатами показів:

2 курс сценічного мистецтва ( художній керівник: н.а. України  Л.Сомов)

Мюзикли

Краща актриса показу – Роксолана Рощіна і Анастасія Тарканій.

Кращий актор показу – Руфат Мамєдов і Станіслав Єжов.

Кращий уривок показу –  Greatest Showman, "the other side" + "stars"

Граю, що хочу

Краща актриса показу – Вікторія Жуковіна

Кращий актор показу – Руфат Мамєдов

Кращий уривок показу – "Сірано де Бержерак"

Казки

Краща актриса показу – Маргарита  Пінько

Кращий актор показу – Станіслав Єжов

Кращий уривок показу – «Лісова пісня»

3 курс сценічного мистецтва (художній керівник: н.а.України  Л.Сомов)

Українська драматургія

Краща актриса показу – Анастасія Радченко

Кращий актор показу – Микита Марченко

Кращий уривок показу – «Гріх»

Казки

Краща актриса показу – Діана Аль–Хурані

Кращий актор показу – Микита Марченко

Кращий уривок показу – «Тропічна лялька»

Площадний театр

Краща актриса показу – Лілія Ніципорович

Кращий актор показу – Дмитро Ковальчук

Кращий уривок показу – «Тартюф»

Дипломні вистави студентів 4 курсу спеціальності «Сценічне мистецтво» (художні .керівники: Т.Кобяк, Ю.Лезінгевич, Н.Яхонтова)

Краща жіноча роль другого  плану – Олена Пшеннікова

Краща чоловіча роль другого плану – Владислав Глуханич

Краща жіноча роль першого плану – Яна Лєрмонтова

Краща чоловіча роль першого плану – Богдан Мринський

Краща вистава фестивалю – «Смерть Іллі Ілліча»

Спеціальні нагороди:

«За відданість професії» – Маргарита Пінько і Андрій Сергєєв.

«Надія майстра» – Станіслав  Єжов

Краща пластика фестивалю – Катерина Павлова і Микита Марченко.

Краще слово на фестивалі–Надія Коренчук і Олександр Болтовський.

Кращий вокал фестивалю – Анастасія Тарканій і Олександр Болтовський.

Гран–прі фестивалю – Руфат Мамєдов.  Незалежний проєкт «Театральна біржа», започаткований н.а. України Л.Сомовим, до складу якого входять актори-випускники Київського міжнародного університету, здійснює оплату за рік навчання на спеціальності «Сценічне мистецтво» в ННІ театрального та музичного мистецтва КиМУ.

Кубок президента Київського міжнародного університету – Олександр Болтовський і Станіслав Єжов. Президент  Київського міжнародного університету, проф. Х.В. Хачатурян нагороджує безкоштовним навчання впродовж десяти місяців на спеціальності «Сценічне мистецтво» в ННІ театрального та музичного мистецтва КиМУ.

Дякуємо всім учасникам Фестивалю за талановиту гру, неперевершену атмосферу і відчуття свята для кожного глядача. Бажаємо творчого натхнення, професійного зростання, значних успіхів, любові та нескінченної енергії!