Науково-практична конференція «Невідкладні стани в клінічній практиці»

11.11.2022

10–11 листопада 2022 року здобувачі вищої освіти і науково-педагогічні працівники Медичного інституту брали участь у Науково-практичній конференції «Невідкладні стани в клінічній практиці», проведеної за участі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, Академії внутрішньої медицини і Польського медичного товариства в Україні імені А.С. Свінціцького (on-line формат). Конференція була спрямована на підвищення рівня знань про сучасні підходи до діагностування й лікування невідкладних станів, упровадження до клінічної практики настанов, які базуються на засадах доказової медицини.

Учасники науково-практичної конференції прослухали цікаві та грунтовні доповіді, зокрема:

 1. Професора Захараш М. П. Міжнародні консенсуси, клінічні протоколи лікування хворих на гострі ускладнення виразкового коліту та хворобу Крона (Київ)
 2. Джанелідзе Д. Т Ускладнення різних захворювань шлунково-кишкового тракту. Актуальні питання (Київ)
 3. Кіосова О. М. Гострі шлункові кровотечі в практиці лікаря-гастроенетеролога. Ендоскопічна діагностика та методи ендоскопічного гомеостазу (Запоріжжя)
 4. Кутняка В. М. Кровотечі з нижніх відділів шлунково-кишкового трактуЖ що має в арсеналі для гомеостазу лікар ендоскопіст? (Київ)
 5. Професора Соловйової Г. А. Алкогольна хвороба печінки: в центрі уваги гепатит (Київ)
 6. Професора Скрипник І. М. Медикаментозно-індуковані ураження печінки: аспекти доказовості та реалії клінічної практики (Полтава)
 7. Професора Соловйової Г. А. Діагностика, профілактика і лікування печінкової енцефалопатії: рекомендації EASL 2022 (Київ)
 8. Головача І. Ю. Виклики та рішення менеджменту захворювань суглобів в умовах воєнного часу (Київ)
 9. Професора Свінціцького І. А. Менеджмент пацієнта з подагрою: реалії сьогодення (Київ)
 10. Професора Батушкіна В. В. Лікування неускладненого гіпертензивного кризу та стратегія його профілактики (Київ)
 11. Професора Осовської Н. Ю. Як запобігти кризовому перебігу артеріальної гіпертензії? (Київ)
 12. Професора Жарінова О. Й. Артеріальна гіпертензія та фібриляція передсердь (Київ)
 13. Професора Свінціцького І. А. Інфаркт міокарда за відсутності обструктивного ураження вінцевих артерій (MINOCA): еволюція поглядів на проблему) (Київ)
 14. Д. мед.н. Луая Я, М. Первинна тромбопрофілактика у пацієнтів, госпіталізованих з гострим терапевтичним захворюванням (Київ).

Долучення науково-педагогогічних працівників і здобувачів вищої освіти до науково-практичної конференції «Невідкладні стани в клінічній практиці»  засвідчило їх готовність до застосування і використання в освітньому процесі сучасних технологій навчання, визначило перспективу подальших наукових розвідок.