Круглий стіл «Шкідливі речовини у косметичних засобах»

13.10.2022

13 жовтня 2022 року в Навчально-науковому медичному інституті відбувся круглий стіл на тему: «Шкідливі речовини у косметичних засобах», активними учасниками якого стали студенти ІІІ курсу Фахового коледжу КиМУ спеціальності «Фармація».

Модератори заходу: директор Навчально-наукового медичного інституту, професор Кризина Н.П., завідувач кафедри загальної медицини доцент Гірін Л.В. і доцент Полковенко О.В.

У своєму виступі професор Н.П. Кризина наголосила, що тематика проведення круглого столу є дуже актуальною, адже людство постійно використовувало та буде використовувати косметичні засоби. Нині ми навіть не можемо уявити своє життя без них, проте корисних речовин у їх складі кожного року стає все менше. Л.В. Гірін зазначив, що ми, зазвичай, купуємо та користуємося косметичними засобами з приємним запахом і консистенцією, купуючи пляшечки в гарних обкладинках, але, нажаль, ніколи не звертаємо уваги на палітру хімічних речовин, яка міститься в улюблених кремах і лосьйонах. Доцент Полковенко О.В. закцентувала увагу на тому, що часи натуральної косметики давно минули, а деякі виробники маскують небезпечні хімічні компоненти у косметичних засобах.

Обговорення між учасниками круглого столу підтвердило, що переважна більшість косметичних засобів, безпосередньо навіть дитяча косметика, містить токсичні хімічні речовини, які використовуються дуже популярними виробниками, а, отже, – є велика загроза від них.

Студенти-учасники активно ставили запитання, отримуючи у відповідь багато цікавої інформації та порад, які зможуть використовувати у своєму майбутньому професійному та особистому житті.

Бажаємо обачності у виборі засобів повсякденного користування, приємних придбань і  жодних розчарувань у перевірених брендах!