Зустріч викладачів Київського міжнародного університету з випускниками Прилуцького фахового медичного коледжу

03.06.2021

03 червня 2021 року  відбулася зустріч викладачів Київського міжнародного університету з випускниками Прилуцького фахового медичного коледжу.

Під час діалогу науково-педагогічні працівники університету ознайомили випускників із структурою закладу , специфікою організації освітнього процесу в медичному інституті, фармацевтичному та стоматологічному факультетах, матеріально-технічним забезпеченням фахової підготовки, особливостями освітніх програм,  звернули увагу на правила  вступу для випускників коледжу  до університету.

Профорієнтаційна зустріч була конструктивною і продуктивною, адже Університет давно плідно співпрацює  з Прилуцьким фаховим медичним коледжем.