Візит представників КиМУ до Новоград-Волинського медичного коледжу

26.06.2021

26.06.2021 року за ініціативи заступника директора  медичного інституту,  доцента Азарова Олександра Ігоровича, відбувся гостьовий візит співробітників нашого Університету до Новоград-Волинського  медичного фахового коледжу. Окрім Олександра Ігоровича наш заклад представляла проректор з науково-педагогічної діяльності доктор педагогічних наук, професор Мартиненко Світлана Миколаївна.

На зустрічі відбулася презентація Київського міжнародного університету загалом, а також усіх освітніх програм, за якими проводиться навчання, з акцентом на спеціальності галузі Охорони здоров’я. Зацікавленість проявили всі студенти Коледжу, особливо випускники цього року, які у майбутньому можуть поповнити лави КиМУ. Мартиненко Світлана Миколаївна наголосила на перевагу навчалися в КиМу. Інформація була досить корисною  для студентів коледжу та призвела до активного обговорення.

Окрім того, було прийнято рішення про підписання меморандуму про співпрацю між Коледжем та Університетом, яке відбудеться найближчим часом.

Висловлюємо подяку за увагу та гостинність нашим колегам, особливо директору Коледжу, Солодовник Олену Володимирівну, та сподіваємося на активну подальшу співпрацю, спрямовану на розвиток обох закладів!

27 11/2021
Зустріч