Урочистості з нагоди посвяти першокурсників - 2021 у студенти КиМУ

01.09.2021

Сонячного осіннього дня 01 вересня 2021 року в актовій залі відбулась урочиста церемонія посвяти першокурсників у студенти Київського міжнародного університету. Відтак, студентську КиМУшну родину поповнило 1290 вступників, які обрали свій шлях до визнання та реалізації мрій, можливість стати фахівцем нової української генерації, вибравши КиМУ як університет своєї мрії!

На урочистостях, окрім науково-педагогічних працівників, проректорів, директорів інститутів і деканів факультетів, завідувачів кафедр Університету на чолі з його президентом, професором Х.В. Хачатуряном, брали участь почесні гості, друзі та партнери Університету, серед яких:

Протоієрей Віталій Клосс – доктор богословських наук, проректор Київської православної богословської академії, професор;

Борис Чижевський – керівник секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій;

Сергій Павловський – голова Святошинської районної в м. Києві державної адміністрації.

Першокурсників із посвятою в студенти  привітав президент Університету, професор  Хачатурян Х.В., побажавши їм стати справжніми професіоналами, завжди рухатися вперед і не зупинятися на досягнутому, зокрема зазначив:

«Наша молодь  –  це наше майбутнє і найдорожче, що ми маємо! Ви зробили правильний вибір і саме ви, починаєте писати 27 сторінку життя Київського міжнародного університету, адже саме такий довгорічний шлях пройшов і зараз успішно розвивається на теренах української освіти».

Благословення на успішне та плідне навчання першокурсники отримали від Протоієрея Віталія Клоса, проректора Київської православної богословської академії.

Ведуча святкової  церемонії посвяти в першокурсники професор Т.В. Данченко, проректор з навчально-виховної роботи, зачитала вітання від Казимира Левківського, помічника директора Інституту модернізації змісту освіти МОН України.

За багаторічною традицією старшокурсники передали студентам І курсу символічні ключ до знань і студентський квиток. Кульмінацією урочистостей було виконання Гімну Київського міжнародного університету.

Зі святом Вас, дорогі студенти! Із посвятою і початком навчального року!