Участь викладачів КиМУ в ZOOM-конференції на тему: «Державна політика цифрового розвитку. Електронне урядування»

19.10.2021

Пандемія COVID 19 внесла значні зміни у життя та діяльність людей у всьому світі, зокрема в Україні. Одним із пріоритетних напрямів у ситуації, що склалася, є цифровий розвиток суспільства та подальша розбудова електронного урядування.

19 жовтня 2021 року відбулася запланована Інститутом права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України Zoom-конференція на тему: «Державна політика цифрового розвитку. Електронне урядування». Модератором заходу був доцент, кандидат економічних наук Сисоєв Олексій Володимирович, який презентував результати проведеного дослідження з проблеми цифрової трансформації суспільства. Під час конференції відбулося жваве обговорення актуальних проблем розвитку інформаційного суспільства в Україні.

До конференції долучилися також такі фахівці нашого університету, як: декан факультету інформаційних технологій Сініченко С.В., директор ННІ міжнародних відносин Усманов Ю.І., завідувач кафедри публічноправових дисциплін Бісюк О.С., фахівець відділу забезпечення якості освіти Депутат Н.О. та інші.

З огляду на міжнародний досвід розвиток електронного урядування є одним із основних чинників забезпечення успішності реформування та підвищення конкурентоспроможності країни. Відповідно, реформування будь-якої галузі життя суспільства в сучасних умовах спрямоване на широке використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій для досягнення необхідного рівня ефективності та результативності.

27 11/2021
Зустріч