Участь студентів-архітекторів у Міжнародній виставці реклами та друку «Rema Days Kyiv»

08.09.2021

8 вересня 2021 року студенти спеціальності «Архітектура та містобудування» Факультету будівництва та архітектури і Коледжу КиМУ разом із деканом ФБА Михайлом Бутиком відвідали Міжнародну виставку реклами та друку «Rema Days Kyiv».  Для студентів-архітекторів щорічне відвідування таких заходів вже стало доброю традицією.

Майбутні архітектори ознайомились із останніми технічними новинками поліграфії та рекламних носіїв від лідерів галузі, побачили на власні очі, як працює професійна друкарська апаратура для високоякісного друку, дізналися про всі нюанси виготовлення рекламної та сувенірної продукції із застосуванням нанесення зображення на тканину, дерево, метал і шкіру, побачили, наскільки широким може бути асортимент оригінальних брендованих рекламно-сувенірних виробів, креативного й цікавого пакування.

Також у межах виставки «Rema Days Kyiv» студенти послухали доповіді провідних фахівців галузі, присвячені актуальним питанням сучасної рекламної сфери, зокрема, про світові тренди рекламної індустрії та їх застосування на ринкові України, про зміни, яких зазнав сучасний український рекламно-сувенірний ринок, про нюанси використання новітніх промислових систем друку в рекламній сфері, про специфіку інтернет-реклами та налаштування реклами в соціальних мережах тощо. Ці знання обов’язково стануть майбутнім архітекторам у пригоді під час навчання та при власній творчій реалізації.

Творча атмосфера виставки, нові знання та знайомства з провідними фахівцями галузі лишили у студентів позитивні враження та ще раз підтвердили, наскільки цікаву майбутню професію вони обрали для себе в Київському міжнародному університеті.