25.09.2021

17-25 вересня 2021 року науково-педагогічні працівники кафедри будівництва та архітектури КиМУ на чолі з професором кафедри,  кандидатом архітектури Чемакіною О.В. взяли участь у ІV Міжнародній науково-практичній конференції з програмою міжнародного стажування «Єдиний освітній простір в умовах цифрової трансформації» (Хорватія – Словенія).

Мета конференції – активізація співпраці освітянської спільноти України та держав-членів ЄС щодо вивчення кращих європейських практик розвитку сучасної освіти і науки, визначення шляхів і напрямів їх формування в Україні з урахуванням європейського досвіду, національних пріоритетів, поєднання досвіду і знань у різноманітних сферах життєдіяльності суспільства,  спрямованих на взаємодію, підвищення глобальної конкурентоспроможності ЗВО, організацій, установ і приватних осіб.

Конференція проведена як форум для освітян та експертів, на якому відбувся обмін знаннями та навичками, формування стимулів для подальшого розвитку своєї індустрії знань на світовому ринку, розвитку та розширення професійних мереж.

Професор кафедри будівництва та архітектури Октябрина Чемакіна презентувала результати наукової роботи за темою «Реабілітація порушеного середовища», зупинившись окремо на проблемах інклюзивності міських просторів, представила також приклади впровадження в освітній процес результатів досліджень, зокрема, з обговоренням подальшої співпраці з науковцями Університету Рієкки з метою підвищення якості освіти відповідно до міжнародних освітніх стандартів в архітектурно-будівельній та дизайнерській діяльності.

Важливим результатом участі в конференції на базі ряду ЗВО Хорватії стало укладання угод про співпрацю в науковій, науково-практичній та освітянській діяльності за ініціативою проф. Чемакіної О.В. з такими університетами і організаціями як: Приморський університет (Словенія), Університет ім. Юрія Добрила, факультет економіки і туризму ім. доктора Мійо Мірковича (Хорватія), Університет міста Рієкка, факультет туризму й готельного менеджменту (Хорватія), Par university college (Хорватія), Municipality of Moscenicke drage (Хорватія), Муніципалітет міста Вішнян (Хорватія).

Проведені зустрічі сприятимуть як освітній практиці, так і активній співпраці освітніх інституцій та допомозі їм у вирішенні завдань з підвищення якості освіти, наукових досліджень та академічного управління, професійній інтеграції та можливості працевлаштування випускників.

03 11/2021
30 10/2021