Участь науково-педагогічних працівників і студентів Інституту міжнародних відносин в учнівській конференції

17.12.2021

17 грудня 2021 року Директор ННІ міжнародних відносин, к.ю.н. Юрій Ільдарович Усманов і студентка 2 курсу спеціальності «Міжнародні відносини» Дар’я Степаненко виступили на учнівській конференції «Право збройних конфліктів в системі міжнародного права і національного права України», яка була організована в Ліцеї міжнародних відносин №51 Печерського району м.Києва.

Доповідачі розкрили тему захисту прав людини в умовах збройних конфліктів, особливості застосування Міжнародного гуманітарного права і його імплементації в нашій державі та інші актуальні питання.

Учні ліцею виявили високу зацікавленість змістом доповідей, активно брали участь в обговоренні, що свідчить про актуальність подібних тем для молоді та необхідність поширення знань про Міжнародне гуманітарне право і право людини загалом.

Дякуємо нашому освітньому партнеру, Ліцею міжнародних відносин №51 за плідну співпрацю!