Участь керівництва економічного факультету КиМУ у засіданні завідувачів відділень закладів фахової передвищої освіти

12.11.2021

12 листопада 2021 року керівництво економічного факультету КиМУ (декан економічного факультету проф. Виноградчий В.І., завідувач кафедри економіки, підприємництва, менеджменту проф. Могилевська О.Ю.) взяло участь у засіданні завідувачів відділень зі спеціальностей 051 «Економіка», 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», 073 «Менеджмент», 075 «Маркетинг», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» закладів фахової передвищої освіти у державній установі «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» на тему: «Педагогіка співробітництва в умовах цифровізації освітнього процесу».

Традиційне навчання  цифровим технологіям – це не тренд, а вимога часу. Всі зміни, які відбуваються в суспільстві, відображаються в освіті. ХХІ століття– інформаційне, тому, безумовно, освіта має пристосовуватися і забезпечувати сучасні запити.