Семінар на тему: «Вогнепальні ушкодження нижньої кінцівки»

02.12.2021

02 грудня 2021 року  для студентів ІІ курсу Медичного інституту відбувся семінар на  тему: «Вогнепальні ушкодження нижньої кінцівки». Керівники: проректор з питань  медичної освіти КиМУ, д.мед.н.,проф.кафедри КДМ Асланян С.А. і  завідувач кафедри загальної медицини, к.м.н., доц. Гірін Л.В.

Під час зустрічі студенти дізнавалися про наслідки поранення кінцівок сучасними видами вогнепальної, а також зупинку зовнішньої кровотечі (джгут, гемостатичні бинти), накладання пов’язки (ізраїльський бандаж або ІПП), іммобілізацію кінцівки, протишокову терапію.

Професорами було зазначено, що саме кваліфіковане хірургічне оброблення рани, проведене у ранні терміни, радикально поліпшує результати лікування поранених та сприяє поверненню їхньої боєздатності.

Метою заходу було вивчення та набуття практичних навичок надання допомоги під час вогнепальних ушкодженнь нижніх кінцівок.  Студенти  активно брали участь у роботі, висловлювали  бажання поглиблювати знання з означеної тематики.