Секрети створення вдалого інтерв'ю від Анни Панової

08.10.2021

Студенти в  Київському міжнародному університеті прагнуть здобувати не лише теоретичні знання. 08 жовтня 2021 року запалила інтерес до професії ведуча телеканалу "Україна" Анна Панова. Вона завітала з відкритою лекцією про методику створення інтерв'ю на запрошення завідувачки кафедри соціальних комунікацій Валентини Козак.

"Не всі журналісти люблять, коли їх називають відомими, тому скажу просто: сьогодні у нас в гостях красива талановита  жінка, ведуча новин на телеканалі " Україна" Анна Панова", – зазначив директор ННІ журналістики, кіно і телебачення Олексій Самойлов, представляючи студентам гостю. Анна Панова уперше відвідала КиМУ. Під час лекції вона розповіла студентам  про специфіку жанру політичного та портретного інтерв’ю, а також поділилася цінними порадами, що сформувалися з досвідом. "Інтерв'ю - це як гра в пінг-понг. Суперники мають бути на рівних. В іншому випадку м' яч просто застрягне в сітці, а в ефір потрапить заготовлена промова потілика", – зазначила відома телеведуча. Відкрила Анна Панова й деякі секрети підготовки не тільки журналіста, а й політика. Вона зазначила: "Їх теж вчать говорити з вами. І повірте, вони знають, що і як повинні сказати". Не залишила розгубленими студентів журналістка і порадила, як , так би мовити, грати на випередження, як спрямувати відповідь у потрібне русло. "Коли ви запитуєте, то  вже повинні знати половину відповіді. Отже, питання варто так сформулювати, аби у ваших візаві не було можливості уникнути відповіді", – порадила телеведуча.

Після змістовної та надзвичайно цікавої лекції студенти мали змогу поспілкуватися і на згадку сфотографуватися з Анною Пановою.